svadba / OKTÓBER 2019 / NECO WINERY MODRA

Prírodná

Vždy sme rady, keď od nevesty príde požiadavka kvetinovej výzdoby v súlade s ročným obdobím. Po obhliadke krásnych priestorov vinárne v Modre sme vedeli, že táto svadba bude jedinečná.

Hlavným prvkom sa stal oblúk v záhrade pod ktorým prebiehal sobáš. Uprostred záhrady s ovocnými stromami obohnanej starým kamenným múrikom sa umiestnil drevený oblúk a rozmiestnili kontrastne biele stoličky pre hostí. Pomocou jemnej priehľadnej textílie doplnenej vzdušnou Gypsophilou, brečtanom a kvetinami v jesenných odtieňoch sme dodekorovali oblúk aby dokonale zapadol do pripraveného priestoru.

Priestor hostiny nebol o nič menej výnimočný. Tehlové steny prechádzajúce do niekoľkých klenieb spolu s vysokými drevenými oknami vytvorili prekrásne pozadie pre vyniknutie sedenia. Na stoly sa umiestnila centrálna váza s kyticou lúčne pôsobiacich malokvetých rastlín ako Eryngium či Astrantia. Tie boli doplnené väčšími záhradnými kvetmi a plodmi: Sedum, Alstromeria, Hypericum, Hydrangea a Skimmia. Všetko zjemňovala vzdušná Gypsophila, ktorej vetvičky sa poukladali aj na menu pre hostí. Aranžmány boli doplnené vysokými medenými svietnikmi so sviečkami.

Svadobná výzdoba dokonale ladila s priestorom vinárne a záhrady a vytvorila tak celok s jedinečnou atmosférou.